Sklep KS Ursus

Sprzedaż i dystrybucja sprzętu i gadżetów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Klubu poprzez biuro znajdujące się na 1 piętrze.

W załączeniu cennik dla zakupów detalicznych ,płatność gotówką. Dostępność pod adresem biuro.ksursus@wp.pl

Gadżety klubowe można zakupić na każdym meczu III ligi  ,rozgrywanych przez KS Ursus na stadionie przy ul.Sosnkowskiego 3. 

sklep ursus grafikasklep ursus grafika 2

 

Nie ma możliwości samowolnego zamawiania u innych podmiotów i osób prywatnych, artykułów NIKE (oficjalny patron techniczny) oraz wszelkich akcesoriów klubowych z  Logiem KS URSUS bądź reklamami .

W bardzo wyjątkowych sytuacjach Klub może zezwolić zakup u innych podmiotów akcesoriów,  w przypadku udzielenia pisemnej zgody przez Zarząd Klubu!

Sprzęt dostępny w biurze.

Dla nowych zawodników KS Ursus Warszawa specjalna oferta – PAKIET STARTOWY (koszulka, spodenki,getry,piłka) w cenie 190 zł

Zamówienia dla całego rocznika zamawiamy na adres  biuro.ksursus@wp.pl  przez pośrednictwo  trenera bądź kierownika danej drużyny ( należność można regulować u trenera bądź kierownika drużyny – po wpłacie i przekazaniu sprzętu otrzymają potwierdzenie wpłaty na konto , paragon lub fakturę VAT po uprzednim zgłoszeniu)

Sprzęt i gadżety klubowe można zakupić na każdym meczu III ligi, rozgrywanych przez KS Ursus na stadionie przy ul.Sosnkowskiego 3

tab