Klub Stu

klub-stu

DROGI KIBICU URSUSA

Chcesz wspomóc swój ukochany klub? Chcesz mieć zniżki w sklepach i innych firmach wspierających KS Ursus? Zapoznaj się z programem rabatowym przygotowanym przez Zarząd KS Ursus.Opracowaliśmy dla Ciebie program, dzięki któremu będziesz mógł wesprzeć Swój Klub, w miarę Twoich finansowych możliwości. Chcemy również wyróżnić każdego, kto zadeklaruje swoją finansową pomoc. Oprócz zniżek przy zakupie gadżetów, chcemy podarować Ci imienną kartę rabatową, pozwalającą do robienia zakupów w wybranych sklepach, restauracjach, barach, które również uczestniczą w programie. Wraz z kartą rabatową otrzymasz wykaz firm, gdzie będziesz mógł otrzymać zniżkę. Liczymy, że Twa pomoc przyczyni się do poprawienia stabilności finansowej w klubie, a co za tym idzie do urzeczywistnienia marzeń o wzmocnieniach i utrzymaniu Ursusa w szeregach trzecioligowców. Przyjdź do Klubu lub skontaktuj się z prezesem. Zadeklaruj Swoją pomoc. Liczymy na Ciebie! Dla firm przygotowana jest oddzielna oferta w ramach Grupy Stu KS Ursus. Szczegóły w siedzibie Klubu lub poprzez kontakt telefoniczny.
Prezes klubu: Paweł Wysocki – 537-100-371
telefon/fax: 22 662-32-86

 

Idea Klubu Stu: 

KLUB STU powstaje w celu skonsolidowania osób prywatnych i firm działających w naszym regionie, których uczestnictwo to dobrowolna i świadoma chęć pomocy Klubowi Sportowemu KS Ursus Warszawa. Bliska współpraca członków KLUBU STU ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego celem umocnienia pozycji klubu i jego dalszego rozwoju. Pozyskane środki zostaną przeznaczone wyłącznie na finansowanie bieżących potrzeb w/w klubu. Ponieważ członkostwo w KLUBIE STU ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie klubu KS Ursus Warszawa, podstawową zasadą uczestnictwa w klubie jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków klubu.

Przystępując do KLUBU STU nie tylko stajecie się Państwo mecenasami piłki nożnej w Warszawie, ale również macie Państwo możliwość własnego rozwoju, poprzez nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi członkami klubu. Chcemy również wyróżnić każdego, kto zadeklaruje swoją finansową pomoc.  Oprócz  zniżek przy zakupie gadżetów, chcemy podarować Ci imienną kartę rabatową, pozwalającą do robienia zakupów w wybranych sklepach, restauracjach, barach, które również uczestniczą w programie. Wraz z kartą rabatową otrzymasz wykaz firm, gdzie będziesz mógł otrzymać zniżkę.

Zainteresowani klubowicze mają też możliwość zaprezentowania i zareklamowania swoich firm na terenie Stadionu Miejskiego, na którym rozrywa swoje mecze Klub Sportowy KS Ursus Warszawa. Każda nowa inicjatywa jest mile widziana. Dwa razy do roku organizowane będzie spotkanie członków KLUBU STU z władzami KS Ursus Warszawa. Spotkania kończą się poczęstunkiem mającym na celu stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery dla klubowiczów.

Aby wstąpić do KLUBU STU należy wypełnić deklarację członkowską. Miesięczna opłata za członkostwo wynosi minimum 100,00zł i należy ją uiścić na specjalnie do tego przeznaczony rachunek bankowy. Członkowie KLUBU STU zostaną umieszczeni na liście klubowej (zgodnie z życzeniem), która będzie na bieżąco do wglądu zarówno w klubie jak i na stronie internetowej.

Każda chęć pomocy jest  dobrowolną i świadomą chęcią  pomocy Klubowi Sportowemu KS Ursus Warszawa. Bliska współpraca członków KLUBU STU ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego celem umocnienia pozycji klubu i jego dalszego rozwoju trzeciej siły futbolu w Warszawie!

 

Deklaracja Klubu Stu

Regulamin Klubu Stu