Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami! ❤️

Kochani bardzo Wam wszystkim dziękujemy ❗️❗️ Turniej piłkarski naszych młodych zawodników oraz trójmecz przyjaźni pomiędzy piłkarzami KS Ursus Warszawa, koszykarkami UKS 4 Ursus Warszawa i siatkarzami UKS Iskra Warszawa za nami !! Mnóstwo emocji, było granie i pomaganie ❗️ Serdecznie wszystkim dziękujemy ❤️ Poniżej krótka fotorelacja:

Czytaj dalej

Przygotowania do rundy wiosennej ruszyły

  W dniu wczorajszym seniorzy rozpoczęli treningi na stadionie przy ul. Sosnkowskiego 3 pod okiem trenera Ariela Jakubowskiego. Na pierwszych tegorocznych zajęciach stawiło się 29 zawodników. Na inauguracyjnym treningu pojawili się również testowani zawodnicy, lecz narazie nie zdradzimy Wam kto. Wzmocnimy z pewnością ofensywę oraz pozycję bramkarza. Więcej informacji wkrótce.  

Czytaj dalej

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW!

Dzisiaj najwyższe stężenie smogu w Warszawie! Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy Rodzic chce, aby jego dziecko wychodziło w takiej sytuacji na powietrze. Treningi w klubie odbywają się jednak normalnie, ale to od każdego z osobna zależy, czy zdecyduje się w nich uczestniczyć. Jeśli kogoś nie będzie oczywiście zrozumiemy a trenerzy nie będą wyciągać konsekwencji […]

Czytaj dalej

Skład i statystyki

Sponsorzy