Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)

DataStrona głównaNa wyjeździeLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
1 KOLEJKA
2017-03-12 12:00:16nie 12 mar 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-11 16:00:32sob 11 mar 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-12 10:00:03nie 12 mar 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-12 14:00:09nie 12 mar 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2 KOLEJKA
2017-03-18 10:00:14sob 18 mar 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-18 10:00:32sob 18 mar 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-19 10:00:27nie 19 mar 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-19 14:30:52nie 19 mar 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
3 KOLEJKA
2017-03-26 16:45:21nie 26 mar 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-25 00:00:19sob 25 mar 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-25 11:00:03sob 25 mar 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-03-26 10:00:16nie 26 mar 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
4 KOLEJKA
2017-04-02 10:00:58nie 2 kwi 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-01 00:00:56sob 1 kwi 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-01 10:00:53sob 1 kwi 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-01 12:00:49sob 1 kwi 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
5 KOLEJKA
2017-04-08 12:00:53sob 8 kwi 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-08 11:00:04sob 8 kwi 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-09 16:00:14nie 9 kwi 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-09 17:30:52nie 9 kwi 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
6 KOLEJKA
2017-04-22 10:00:28sob 22 kwi 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-22 12:00:54sob 22 kwi 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-22 16:00:25sob 22 kwi 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-23 16:30:46nie 23 kwi 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
7 KOLEJKA
2017-04-30 11:30:51nie 30 kwi 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-29 00:00:04sob 29 kwi 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-29 11:00:54sob 29 kwi 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-04-29 16:00:50sob 29 kwi 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
8 KOLEJKA
2017-05-07 11:30:54nie 7 maj 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-06 15:00:21sob 6 maj 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-06 16:00:04sob 6 maj 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-07 10:00:14nie 7 maj 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
9 KOLEJKA
2017-05-13 11:00:27sob 13 maj 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-13 18:15:27sob 13 maj 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-14 14:00:47nie 14 maj 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-14 16:00:47nie 14 maj 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
10 KOLEJKA
2017-05-21 12:00:41nie 21 maj 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-20 00:00:13sob 20 maj 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-20 00:00:46sob 20 maj 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-20 00:00:48sob 20 maj 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
11 KOLEJKA
2017-05-27 11:30:10sob 27 maj 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-27 00:00:16sob 27 maj 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-27 00:00:40sob 27 maj 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-05-27 11:00:30sob 27 maj 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
12 KOLEJKA
2017-06-03 00:00:54sob 3 cze 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-03 00:00:09sob 3 cze 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-03 00:00:10sob 3 cze 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-03 00:00:45sob 3 cze 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
13 KOLEJKA
2017-06-11 10:00:21nie 11 cze 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-10 00:00:42sob 10 cze 2017Unia-Warszawa Unia II Warszawa Białe Wilki Białe Wilki Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-10 00:00:52sob 10 cze 2017Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-10 11:00:27sob 10 cze 2017victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
Pokaż starsze
14 KOLEJKA
2017-06-17 00:00:40sob 17 cze 2017Białe Wilki Białe Wilki Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-17 00:00:03sob 17 cze 2017Warszawska Akademia Piłkarska Warszawska Akademia Piłkarska Drukarz Warszawa Drukarz II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-17 00:00:16sob 17 cze 2017UKS 141 Warszawa UKS 141 Warszawa Unia-Warszawa Unia II Warszawa Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja
2017-06-17 00:00:26sob 17 cze 2017BKS-ZSP-Warszawa-7 BKS ZSP „7” Warszawa victoria-ii-zerzen PKS Victoria Zerzeń Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)2016/2017Relacja