Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II

DataStrona głównaNa wyjeździeLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
1 KOLEJKA
2017-08-12 00:00:18sob 12 sie 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa teresin KS Teresin Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:09sob 12 sie 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Naprzód Brwinów Naprzód Brwinów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:10sob 12 sie 2017Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń II Grodzisk Mazowiecki piast Piast Piastów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:18sob 12 sie 2017włochy Przyszłość Włochy LKS Chlebnia LKS Chlebnia Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:32sob 12 sie 2017grom_warszawa Grom Warszawa zyrka Żyrardowianka Żyrardów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:39sob 12 sie 2017SEMP Ursynów SEMP Ursynów (Warszawa) KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:39sob 12 sie 2017babice Naprzód Stare Babice jozefovia Józefovia Józefów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:45sob 12 sie 2017błekitni Błękitni Korytów KS-Raszyn-117x128 KS Raszyn Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2 KOLEJKA
2017-08-19 00:00:58sob 19 sie 2017grom_warszawa Grom Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:01sob 19 sie 2017jozefovia Józefovia Józefów zyrka Żyrardowianka Żyrardów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:16sob 19 sie 2017KS-Raszyn-117x128 KS Raszyn SEMP Ursynów SEMP Ursynów (Warszawa) Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:18sob 19 sie 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew włochy Przyszłość Włochy Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:25sob 19 sie 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) babice Naprzód Stare Babice Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:30sob 19 sie 2017LKS Chlebnia LKS Chlebnia piast Piast Piastów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:42sob 19 sie 2017Naprzód Brwinów Naprzód Brwinów teresin KS Teresin Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-19 00:00:46sob 19 sie 2017Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń II Grodzisk Mazowiecki błekitni Błękitni Korytów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
3 KOLEJKA
2017-08-26 00:00:36sob 26 sie 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa jozefovia Józefovia Józefów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:05sob 26 sie 2017włochy Przyszłość Włochy Naprzód Brwinów Naprzód Brwinów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:22sob 26 sie 2017piast Piast Piastów Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:22sob 26 sie 2017błekitni Błękitni Korytów LKS Chlebnia LKS Chlebnia Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:23sob 26 sie 2017SEMP Ursynów SEMP Ursynów (Warszawa) Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:25sob 26 sie 2017babice Naprzód Stare Babice KS-Raszyn-117x128 KS Raszyn Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:33sob 26 sie 2017teresin KS Teresin grom_warszawa Grom Warszawa Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-26 00:00:35sob 26 sie 2017zyrka Żyrardowianka Żyrardów KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
Pokaż starsze
4 KOLEJKA
2017-08-30 00:00:29śr 30 sie 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) logo_ksursus Ursus II Warszawa Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:05śr 30 sie 2017jozefovia Józefovia Józefów teresin KS Teresin Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:07śr 30 sie 2017Naprzód Brwinów Naprzód Brwinów grom_warszawa Grom Warszawa Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:27śr 30 sie 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew błekitni Błękitni Korytów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:33śr 30 sie 2017włochy Przyszłość Włochy piast Piast Piastów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:34śr 30 sie 2017LKS Chlebnia LKS Chlebnia SEMP Ursynów SEMP Ursynów (Warszawa) Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:49śr 30 sie 2017Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń II Grodzisk Mazowiecki babice Naprzód Stare Babice Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja
2017-08-30 00:00:54śr 30 sie 2017KS-Raszyn-117x128 KS Raszyn zyrka Żyrardowianka Żyrardów Liga Okręgowa, grupa: Warszawa II2017/2018Relacja