Klasa A, grupa: Warszawa III

DataStrona głównaNa wyjeździeLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
1 KOLEJKA
2016-08-21 11:00:27nie 21 sie 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-20 10:00:18sob 20 sie 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-20 11:00:05sob 20 sie 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-20 11:00:33sob 20 sie 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-20 15:00:45sob 20 sie 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-20 18:00:08sob 20 sie 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-21 11:00:00nie 21 sie 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2 KOLEJKA
2016-08-27 17:00:36sob 27 sie 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-27 17:00:04sob 27 sie 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-27 17:30:04sob 27 sie 2016KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-28 13:00:05nie 28 sie 2016grom_warszawa Grom II Warszawa Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-28 13:00:20nie 28 sie 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-28 16:00:59nie 28 sie 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-08-28 17:00:38nie 28 sie 2016Laura-Chylice Laura Chylice Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
3 KOLEJKA
2016-09-04 11:00:15nie 4 wrz 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-03 11:00:27sob 3 wrz 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-03 11:00:46sob 3 wrz 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-03 14:00:41sob 3 wrz 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-03 14:30:13sob 3 wrz 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-03 17:00:58sob 3 wrz 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-04 16:30:41nie 4 wrz 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
4 KOLEJKA
2016-09-21 18:30:43śr 21 wrz 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 11:00:02sob 10 wrz 2016Laura-Chylice Laura Chylice Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 15:00:33sob 10 wrz 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 15:45:18sob 10 wrz 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 16:15:53sob 10 wrz 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 16:30:16sob 10 wrz 2016grom_warszawa Grom II Warszawa KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-10 16:30:46sob 10 wrz 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
5 KOLEJKA
2016-09-17 00:00:09sob 17 wrz 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:06sob 17 wrz 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:13sob 17 wrz 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:13sob 17 wrz 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:34sob 17 wrz 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:38sob 17 wrz 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-17 00:00:47sob 17 wrz 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
6 KOLEJKA
2016-09-24 00:00:20sob 24 wrz 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:08sob 24 wrz 2016KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:10sob 24 wrz 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:29sob 24 wrz 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:41sob 24 wrz 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:43sob 24 wrz 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-09-24 00:00:49sob 24 wrz 2016Laura-Chylice Laura Chylice KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
7 KOLEJKA
2016-10-01 00:00:26sob 1 paź 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 10:00:02sob 1 paź 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 11:00:12sob 1 paź 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 16:00:26sob 1 paź 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 16:00:31sob 1 paź 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 16:00:53sob 1 paź 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-01 16:30:51sob 1 paź 2016grom_warszawa Grom II Warszawa KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
8 KOLEJKA
2016-10-08 00:00:43sob 8 paź 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-08 11:00:00sob 8 paź 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-08 11:00:01sob 8 paź 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-08 13:00:20sob 8 paź 2016Laura-Chylice Laura Chylice grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-09 13:00:55nie 9 paź 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-09 15:00:24nie 9 paź 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-09 15:30:37nie 9 paź 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
9 KOLEJKA
2016-10-15 00:00:07sob 15 paź 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-15 10:00:53sob 15 paź 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-15 13:30:03sob 15 paź 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-15 14:30:20sob 15 paź 2016grom_warszawa Grom II Warszawa PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-15 15:30:05sob 15 paź 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-15 15:30:15sob 15 paź 2016KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-16 16:00:24nie 16 paź 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
10 KOLEJKA
2016-10-22 11:00:51sob 22 paź 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-22 11:00:42sob 22 paź 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-22 15:00:11sob 22 paź 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-22 15:00:23sob 22 paź 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-22 15:45:55sob 22 paź 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-23 10:30:54nie 23 paź 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-23 11:00:18nie 23 paź 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
11 KOLEJKA
2016-10-29 00:00:31sob 29 paź 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-20 00:00:39czw 20 paź 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-29 00:00:03sob 29 paź 2016KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-29 00:00:27sob 29 paź 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-29 00:00:28sob 29 paź 2016Laura-Chylice Laura Chylice PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-29 00:00:37sob 29 paź 2016grom_warszawa Grom II Warszawa AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-10-29 00:00:55sob 29 paź 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
12 KOLEJKA
2016-11-05 00:00:57sob 5 lis 2016Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:07sob 5 lis 2016Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:35sob 5 lis 2016Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:37sob 5 lis 2016UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:40sob 5 lis 2016AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:47sob 5 lis 2016GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-05 00:00:53sob 5 lis 2016Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
13 KOLEJKA
2016-11-13 12:00:30nie 13 lis 2016logo_ksursus Ursus II Warszawa GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-11 11:00:00pt 11 lis 2016Laura-Chylice Laura Chylice AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-12 11:00:10sob 12 lis 2016KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-12 11:00:44sob 12 lis 2016Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-12 13:00:46sob 12 lis 2016PIASECZNO150 MKS II Piaseczno UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-12 13:00:49sob 12 lis 2016KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2016-11-12 16:30:19sob 12 lis 2016grom_warszawa Grom II Warszawa Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
14 KOLEJKA
2017-03-26 11:00:07nie 26 mar 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-25 13:00:45sob 25 mar 2017Laura-Chylice Laura Chylice Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-25 13:00:47sob 25 mar 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-25 14:00:18sob 25 mar 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-25 14:00:30sob 25 mar 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-25 17:30:36sob 25 mar 2017grom_warszawa Grom II Warszawa Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-03-26 14:00:26nie 26 mar 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
15 KOLEJKA
2017-04-02 10:00:15nie 2 kwi 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-01 11:00:02sob 1 kwi 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-01 11:00:39sob 1 kwi 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-01 15:00:47sob 1 kwi 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-01 16:15:40sob 1 kwi 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-02 13:15:22nie 2 kwi 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-02 14:00:18nie 2 kwi 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
16 KOLEJKA
2017-04-08 15:00:15sob 8 kwi 2017grom_warszawa Grom II Warszawa logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-08 11:00:17sob 8 kwi 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-08 14:00:06sob 8 kwi 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-08 15:00:35sob 8 kwi 2017Laura-Chylice Laura Chylice Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-08 15:00:37sob 8 kwi 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-09 11:00:44nie 9 kwi 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-09 16:00:32nie 9 kwi 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
17 KOLEJKA
2017-04-15 11:00:09sob 15 kwi 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-14 14:00:48pt 14 kwi 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-14 17:00:30pt 14 kwi 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-15 11:00:20sob 15 kwi 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-15 11:00:20sob 15 kwi 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-15 12:00:02sob 15 kwi 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-15 13:00:44sob 15 kwi 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
18 KOLEJKA
2017-04-22 15:00:27sob 22 kwi 2017Laura-Chylice Laura Chylice logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-22 11:00:44sob 22 kwi 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-22 14:00:17sob 22 kwi 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-22 15:00:39sob 22 kwi 2017grom_warszawa Grom II Warszawa Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-22 17:00:23sob 22 kwi 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-22 17:00:57sob 22 kwi 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-23 12:00:45nie 23 kwi 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
19 KOLEJKA
2017-04-29 18:00:01sob 29 kwi 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-29 11:00:36sob 29 kwi 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-29 15:00:58sob 29 kwi 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-29 17:00:54sob 29 kwi 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-29 17:00:56sob 29 kwi 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-30 12:00:23nie 30 kwi 2017grom_warszawa Grom II Warszawa GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-04-30 14:00:19nie 30 kwi 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
20 KOLEJKA
2017-05-06 14:00:47sob 6 maj 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-05 17:00:14pt 5 maj 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-06 11:00:41sob 6 maj 2017Laura-Chylice Laura Chylice Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-06 14:00:32sob 6 maj 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-06 16:30:58sob 6 maj 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-06 17:00:33sob 6 maj 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-07 11:00:29nie 7 maj 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
21 KOLEJKA
2017-05-14 11:00:32nie 14 maj 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-13 11:00:52sob 13 maj 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-13 17:30:13sob 13 maj 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-13 17:30:27sob 13 maj 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-14 11:00:50nie 14 maj 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-14 12:00:24nie 14 maj 2017grom_warszawa Grom II Warszawa Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-14 17:00:53nie 14 maj 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
22 KOLEJKA
2017-05-21 11:00:16nie 21 maj 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-13 00:00:55sob 13 maj 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-20 11:00:44sob 20 maj 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-20 14:00:08sob 20 maj 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-20 14:00:33sob 20 maj 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-20 15:00:39sob 20 maj 2017Laura-Chylice Laura Chylice KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-21 17:00:03nie 21 maj 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
23 KOLEJKA
2017-05-28 12:00:31nie 28 maj 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-27 10:30:52sob 27 maj 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-27 11:00:38sob 27 maj 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-27 14:00:19sob 27 maj 2017grom_warszawa Grom II Warszawa UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-27 17:00:20sob 27 maj 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-27 18:00:13sob 27 maj 2017Laura-Chylice Laura Chylice GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-05-28 16:30:08nie 28 maj 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
24 KOLEJKA
2017-06-03 18:00:34sob 3 cze 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-03 11:00:30sob 3 cze 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-03 11:30:01sob 3 cze 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-03 17:00:28sob 3 cze 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-03 17:00:34sob 3 cze 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-04 11:00:12nie 4 cze 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-04 15:00:53nie 4 cze 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
25 KOLEJKA
2017-06-11 12:00:09nie 11 cze 2017logo_ksursus Ursus II Warszawa Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-10 13:00:24sob 10 cze 2017KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-10 17:00:51sob 10 cze 2017Laura-Chylice Laura Chylice UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-11 11:00:03nie 11 cze 2017PIASECZNO150 MKS II Piaseczno GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-11 12:00:02nie 11 cze 2017grom_warszawa Grom II Warszawa Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-11 15:00:14nie 11 cze 2017KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-11 15:00:36nie 11 cze 2017Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
Pokaż starsze
26 KOLEJKA
2017-06-17 14:00:05sob 17 cze 2017GLKS-Nadarzyn GLKS Nadarzyn logo_ksursus Ursus II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-13 14:00:03wt 13 cze 2017Jedność-Żabieniec Jedność Żabieniec KS-Raszyn-117x128 KS II Raszyn Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-17 14:00:00sob 17 cze 2017UKS Siekierki UKS Siekierki (Warszawa) PIASECZNO150 MKS II Piaseczno Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-17 14:00:09sob 17 cze 2017Tur-Jaktorów-150x150 Tur Jaktorów grom_warszawa Grom II Warszawa Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-17 14:00:29sob 17 cze 2017AMT-Nowa-Wieś AMT Nowa Wieś Laura-Chylice Laura Chylice Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-17 14:00:38sob 17 cze 2017Sparta-Jazgarzew-128x119 Sparta II Jagarzew Ożarowianka Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja
2017-06-17 14:00:49sob 17 cze 2017Korona-Góra-Kalwaria Korona Góra Kalwaria KS-II-Konstancin-Konstancin-Jeziorna KS II Konstancin (Konstancin – Jeziorna) Klasa A, grupa: Warszawa III2016/2017Relacja