III liga, grupa I

DataStrona głównaNa wyjeździeLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
0 KOLEJKA
2018-03-10 15:00:39sob 10 mar 2018logo_ksursus ursus1 Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Podejrzyj
1 KOLEJKA
2017-08-06 11:15:51nie 6 sie 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-05 16:00:48sob 5 sie 2017łomza ŁKS 1926 Łomża zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-05 17:00:14sob 5 sie 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-05 18:00:49sob 5 sie 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-05 19:00:30sob 5 sie 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-05 19:45:02sob 5 sie 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-06 11:00:37nie 6 sie 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-06 16:00:31nie 6 sie 2017tur Tur Bielsk Podlaski sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-06 17:00:29nie 6 sie 2017wiki GKS Wikielec Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2 KOLEJKA
2017-08-12 17:00:41sob 12 sie 2017logo_ksursus Ursus Warszawa Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 00:00:36sob 12 sie 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 13:00:31sob 12 sie 2017MKS-Ełk MKS Ełk victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 15:00:29sob 12 sie 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 17:00:31sob 12 sie 2017huragan-morąg Huragan Morąg łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 17:00:41sob 12 sie 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-12 19:10:21sob 12 sie 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-13 11:00:46nie 13 sie 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-13 16:00:50nie 13 sie 2017tur Tur Bielsk Podlaski wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
3 KOLEJKA
2017-08-20 16:00:09nie 20 sie 2017łomza ŁKS 1926 Łomża logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-18 17:30:06pt 18 sie 2017wiki GKS Wikielec sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-18 19:00:03pt 18 sie 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-19 17:00:25sob 19 sie 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-19 19:10:15sob 19 sie 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-19 19:45:03sob 19 sie 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-20 11:00:14nie 20 sie 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-20 11:15:34nie 20 sie 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-20 16:00:12nie 20 sie 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
4 KOLEJKA
2017-08-23 17:00:24śr 23 sie 2017logo_ksursus Ursus Warszawa Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 16:00:33śr 23 sie 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:10śr 23 sie 2017wiki GKS Wikielec Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:32śr 23 sie 2017huragan-morąg Huragan Morąg Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:36śr 23 sie 2017MKS-Ełk MKS Ełk warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:38śr 23 sie 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:47śr 23 sie 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 17:00:49śr 23 sie 2017tur Tur Bielsk Podlaski Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-23 18:00:19śr 23 sie 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
5 KOLEJKA
2017-08-26 19:45:38sob 26 sie 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-26 17:00:06sob 26 sie 2017warta KS Warta Sieradz Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-26 19:00:43sob 26 sie 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-26 19:10:33sob 26 sie 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-27 11:00:56nie 27 sie 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-27 11:15:29nie 27 sie 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-27 16:00:04nie 27 sie 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-27 16:00:06nie 27 sie 2017łomza ŁKS 1926 Łomża tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-08-27 17:00:00nie 27 sie 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
6 KOLEJKA
2017-09-02 17:00:55sob 2 wrz 2017logo_ksursus Ursus Warszawa victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-02 00:00:20sob 2 wrz 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-02 14:00:34sob 2 wrz 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-02 16:00:12sob 2 wrz 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-02 16:00:56sob 2 wrz 2017wiki GKS Wikielec łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-02 17:00:12sob 2 wrz 2017huragan-morąg Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-03 11:00:48nie 3 wrz 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-03 11:15:43nie 3 wrz 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-03 16:00:43nie 3 wrz 2017tur Tur Bielsk Podlaski Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
7 KOLEJKA
2017-09-09 18:00:19sob 9 wrz 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-08 19:10:53pt 8 wrz 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 00:00:36sob 9 wrz 2017MKS-Ełk MKS Ełk Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 16:00:06sob 9 wrz 2017łomza ŁKS 1926 Łomża Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 17:00:09sob 9 wrz 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 17:00:12sob 9 wrz 2017warta KS Warta Sieradz huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 18:00:40sob 9 wrz 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-09 19:00:32sob 9 wrz 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-10 11:00:03nie 10 wrz 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
8 KOLEJKA
2017-09-16 17:00:57sob 16 wrz 2017logo_ksursus Ursus Warszawa warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-16 00:00:29sob 16 wrz 2017tur Tur Bielsk Podlaski victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-16 16:00:07sob 16 wrz 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-16 16:00:13sob 16 wrz 2017huragan-morąg Huragan Morąg Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-16 17:00:52sob 16 wrz 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-17 11:00:50nie 17 wrz 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-17 11:00:59nie 17 wrz 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-17 11:15:07nie 17 wrz 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-17 15:00:14nie 17 wrz 2017wiki GKS Wikielec Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
9 KOLEJKA
2017-09-22 19:10:03pt 22 wrz 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 00:00:40sob 23 wrz 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 16:00:00sob 23 wrz 2017łomza ŁKS 1926 Łomża sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 16:00:19sob 23 wrz 2017warta KS Warta Sieradz Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 17:00:47sob 23 wrz 2017MKS-Ełk MKS Ełk huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 18:00:17sob 23 wrz 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 18:00:28sob 23 wrz 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-23 19:00:31sob 23 wrz 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-24 11:00:14nie 24 wrz 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
10 KOLEJKA
2017-09-30 15:30:54sob 30 wrz 2017logo_ksursus Ursus Warszawa MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-29 18:00:20pt 29 wrz 2017wiki GKS Wikielec Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-30 15:00:18sob 30 wrz 2017łomza ŁKS 1926 Łomża Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-30 15:30:05sob 30 wrz 2017huragan-morąg Huragan Morąg Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-30 16:00:47sob 30 wrz 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-09-30 17:00:04sob 30 wrz 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-01 11:00:34nie 1 paź 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-01 11:15:05nie 1 paź 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-01 15:00:27nie 1 paź 2017tur Tur Bielsk Podlaski warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
11 KOLEJKA
2017-10-11 18:00:59śr 11 paź 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 00:00:55sob 7 paź 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 15:00:11sob 7 paź 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 16:00:05sob 7 paź 2017MKS-Ełk MKS Ełk Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 16:00:58sob 7 paź 2017warta KS Warta Sieradz wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 18:00:00sob 7 paź 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 18:00:04sob 7 paź 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-07 18:00:55sob 7 paź 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-08 11:00:14nie 8 paź 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
12 KOLEJKA
2017-10-14 15:00:28sob 14 paź 2017logo_ksursus Ursus Warszawa zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-14 15:00:24sob 14 paź 2017łomza ŁKS 1926 Łomża victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-14 15:00:34sob 14 paź 2017wiki GKS Wikielec Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-14 15:00:42sob 14 paź 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-14 17:00:38sob 14 paź 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-15 11:00:08nie 15 paź 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-15 11:00:25nie 15 paź 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-15 11:15:43nie 15 paź 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-15 15:00:18nie 15 paź 2017tur Tur Bielsk Podlaski MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
13 KOLEJKA
2017-10-21 14:00:32sob 21 paź 2017huragan-morąg Huragan Morąg logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-20 18:00:02pt 20 paź 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 13:00:18sob 21 paź 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 15:00:23sob 21 paź 2017warta KS Warta Sieradz Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 15:00:30sob 21 paź 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 15:00:31sob 21 paź 2017MKS-Ełk MKS Ełk wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 17:00:20sob 21 paź 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 18:00:10sob 21 paź 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-21 18:00:19sob 21 paź 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
14 KOLEJKA
2017-10-28 13:00:39sob 28 paź 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-28 14:00:52sob 28 paź 2017łomza ŁKS 1926 Łomża warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-28 15:00:04sob 28 paź 2017wiki GKS Wikielec Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-28 17:00:33sob 28 paź 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-28 18:00:37sob 28 paź 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-29 11:00:15nie 29 paź 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-29 11:00:42nie 29 paź 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-29 11:15:40nie 29 paź 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-10-29 14:00:33nie 29 paź 2017tur Tur Bielsk Podlaski zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
15 KOLEJKA
2017-11-04 13:30:26sob 4 lis 2017logo_ksursus Ursus Warszawa Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa IOSTATNIE MECZE2017/2018Relacja
2017-11-03 19:00:25pt 3 lis 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-04 13:00:11sob 4 lis 2017MKS-Ełk MKS Ełk Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-04 14:00:07sob 4 lis 2017warta KS Warta Sieradz Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-04 14:00:09sob 4 lis 2017huragan-morąg Huragan Morąg tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-04 14:00:11sob 4 lis 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów wiki GKS Wikielec III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-04 18:00:20sob 4 lis 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-05 12:00:12nie 5 lis 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-08 16:00:30śr 8 lis 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
16 KOLEJKA
2017-11-12 13:00:14nie 12 lis 2017tur Tur Bielsk Podlaski logo_ksursus Ursus Warszawa III liga, grupa IOSTATNIE MECZE2017/2018Relacja
2017-11-11 13:00:02sob 11 lis 2017łomza ŁKS 1926 Łomża MKS-Ełk MKS Ełk III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-11 15:00:17sob 11 lis 2017wiki GKS Wikielec huragan-morąg Huragan Morąg III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-11 17:00:43sob 11 lis 2017victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-11 18:00:50sob 11 lis 2017Sokół-Ostróda Sokół Ostróda warta KS Warta Sieradz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-12 11:00:39nie 12 lis 2017Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki Widzew-Łódź Widzew Łódź III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-12 11:00:44nie 12 lis 2017sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-12 11:15:14nie 12 lis 2017Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz zambrow ZKS Olimpia Zambrów III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-12 13:00:05nie 12 lis 2017Polonia Warszawa Polonia Warszawa Legia-Warszawa Legia II Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
Pokaż starsze
17 KOLEJKA
2017-11-18 13:00:28sob 18 lis 2017logo_ksursus Ursus Warszawa wiki GKS Wikielec III liga, grupa IOSTATNIE MECZE2017/2018Relacja
2017-11-18 00:00:42sob 18 lis 2017Legia-Warszawa Legia II Warszawa łomza ŁKS 1926 Łomża III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-18 13:00:09sob 18 lis 2017warta KS Warta Sieradz victoria-sulejowek MLKS Victoria Sulejówek III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-18 13:00:29sob 18 lis 2017zambrow ZKS Olimpia Zambrów Polonia Warszawa Polonia Warszawa III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-18 13:00:59sob 18 lis 2017MKS-Ełk MKS Ełk Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-18 16:00:08sob 18 lis 2017Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki sokół aleksandrów łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-18 18:00:17sob 18 lis 2017Widzew-Łódź Widzew Łódź Sokół-Ostróda Sokół Ostróda III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-19 11:00:13nie 19 lis 2017huragan-morąg Huragan Morąg Pelikan-łowicz Pelikan Łowicz III liga, grupa I2017/2018Relacja
2017-11-19 11:00:23nie 19 lis 2017Finishparkiet-Drwęca-Nowe-Miasto-Lubawskie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie tur Tur Bielsk Podlaski III liga, grupa I2017/2018Relacja