9 kolejka Ekstraliga C1 Trampkarz, MKS Piaseczno – KS Ursus W-wa

9 kolejka Ekstraliga C1 Trampkarz (RW) 2018-05-12
MKS Piaseczno – KS Ursus W-wa 0-1 (0-0)

Hmm… Mecz w kategorii: był i zdobyliśmy 3 pkt. Na pierwszą połowę Ursus został gdzieś daleko w szatni. Gra się nam całkowicie nie kleiła. Brak zaangażowania powodował, że w pierwszej części meczu to gospodarze byli stroną przeważającą. Mnożyły się niedokładne podania, złe przyjęcia piłki i decyzje.
W drugiej połowie „Młode Traktorki” zagrały już lepiej. Oddawaliśmy strzały na bramkę gospodarzy, próbowaliśmy coś pograć w piłkę. Aż nadeszła 68 minuta meczu. Rzut rożny wykonywany przez Marczuka Oliwiera i piłka przelatuje wzdłuż bramki, gdzie trafia do Śledziaka Michała, który zdobywa dla Ursusa bramkę. Trochę szczęście się do nas uśmiechnęło i prowadzimy 1-0. Takim wynikiem kończymy spotkanie.

Kolejny mecz Ursus zagra z liderem – MKS Dolcan Ząbki. Mecz przy Sosnkowskiego 3 w sobotę, 19-05 o godzinie 10:00.

Bramka i przebieg meczu:
0-1 – 68′ – Śledziak Michał / asysta Marczuk Oliwier

Skład Ursusa:
Jabłoński Krzysztof (1, br.) – Lenarcik Kacper (4), Jurczyński Patryk (5), Grochala Mikołaj (9), Pyrzyna Oskar (10), Gontarczyk Michał (12), Zawodnik Karol (19), Kozarzewski Adrian (23), Kołomański Stanisław (25), Schiele Piotr (27), Wietecki Marek (70, kpt.). Ponadto grali też:  Marczuk Oliwier (8), Stachniuk Mateusz (18), Hauk Cezary (20), Lepa Jakub (28), Abbassi Patryk (77), Śledziak Michał (88).

Trener: Matuszewski Marcin.
II Trener: Matuszewski Maciej

 

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *