Zwycięstwo na własnym boisku – II liga okręgowa młodzików

Złe dobrego początki. Zwycięstwo na własnym boisku

W niedzielę 22 kwietnia o godzinie 19:00 na boisku bocznym przy ulicy Sosnkowskiego 3 doszło do starcia warszawskiego Ursusa z Victorią Sulejówek. Mecz odbył się w ramach drugiej kolejki, II ligii okręgowej Młodzików. Obydwie drużyny od początku spotkania starały sie narzucić swój styl gry. Warszawianie choć nieco ospale, próbowali budować akcję od własnej bramki. Często trafiali jednak na nisko ustawioną drużynę przyjezdnych, która prostymi środkami przechodziła do akcji ofensywnych. Już w pierwszych minutach przyniosło to efekt w postaci zamienionego na bramkę rzutu rożnego. Z każdą minutą rosła determinacja Victorii do utrzymania wyniku spotkania. Pomagała w tym słaba skuteczność Traktorków, którzy nie potrafili doprowadzić do remisu nawet w przypadku rzutu karnego. Obraz gry zmienił się dopiero w drugiej części spotkania. Szybko zdobyta bramka dodała skrzydeł graczom Pawła Zacharskiego, którzy jeszcze śmielej ruszyli do odrabiania strat. W efekcie dołożyli jeszcze trzy bramki i zasłużenie schodzili z boiska jako zwycięzcy.

Już za tydzień warszawski Ursus czeka stracie z liderem WAPN. Mecz odbędzie się w niedzielę 29.04 o g.10:30 przy ulicy Okopowej 55a.

Czas gry: 2×30′

KS URSUS Warszawa – VICTORIA Sulejówek

4 – 1 (0-1)

Bramki:

Victoria: 4′

Ursus: 33′ Wiśniewski (a.Flisiuk)

40′ Wiśniewski (a.Mieczkowski)

52′ Flisiuk (rz.karny po faulu na Czechowskim)

58′ Brejnak (rz.karny po faulu na Czechowskim)

 

Skład Ursusa: Wnuk, Zbróg, Rogala, Gurdziel, Jaszczycha, Flisiuk, Czernicki, Mieczkowski, Wiśniewski oraz Domagała, Brejnak, Bylicki, Czechowski, Plichta, Pieniak, Gurdziel

Trenerzy: Paweł Zacharski, Karol Kudlak

 

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *