Ursus remisuje ze Świtem 1:1

wynik swit

Dzisiejszy mecz zakończony remisem 1:1
Na konto Ursusa doliczamy 1 pkt w ligowej tabeli. Jedynego gola dla Traktorów już w pierwszej minucie zdobył Patryk Kamiński.
Na uwagę zasługuje również rewelacyjna obrona rzutu karnego przez Olczaka w ostatnich sekundach meczu 🔥
 
Skład: Olczak, Ślesicki (77′ Dikof), Ćwik, Prusinowski (72′ Słomka), Kamiński, Wolski, Bulik, Mąka, Kabala, Ciach, Dziełak (73′ Stanisławski)

6 comments

 1. andy 70 pisze:

  Brawo dla Olczaka za uratowanie jednego punktu ! Niestety przyszłość jaka rysuje się przed dróżyną nie jest różowa tylko czarna. Popadlismy w syndrom remisów u siebie i porażek na wyjeżdzie. Rywale, którzy są przed nami odjeżdźają w ekspresowym tempie, a ci którzy są za nami zaczynają niebezpiecznie deptać nam po piętach. Zostało jeszcze 10 kolejek do końca – 5 spotkań u siebie i 5 na wyjeżdzie, czyli zgodnie z „regułą syndromu” zdobędziemy jeszcze 5 punktów, a to za mało, żeby sie utrzymać. Trzeba zacząć wygrywać……. i to nie tylko u siebie !

 2. kacpi pisze:

  Wyniki są słabe, słaba jest skuteczność i chyba problem leży w sferze mentalnej. Tylko szczęściu (tuż przed karnym POWINNA paść bramka i sam nie wiem jak zawodnikowi gości z 3 metrów udało się trafić w poprzeczkę) i zimnej krwi bramkarza zawdzięczamy 1 punkt! Tak, cieszymy się z jednego punktu na własnym boisku z ligowym średniakiem! Trzeba zdobywać punkty bo za chwilę zacznie się dramat.

 3. Kiki pisze:

  Fakt trzeba sie cieszyć z tego punktu
  Skuteczność wręcz tragiczna
  No ale czas na zwycięstwa na początek Widzew dalej Legia Huragan Sokół sama śmietanka tej ligi hm
  Moze Ciach i Wolski sie obudza i reszta

 4. andrzej pisze:

  Warta i Tur zdobywają punkty u siebie i na wyjazdach. Jescze nie skapitulowały, są świadome swojej szansy na utrzymanie. Pozostali kandydaci do spadku tj, Ełk, Ostróda, Łomża i Finishparkiet walczą zażarcie o każdy punkt. Ceka nas ciężka walka o utrzymanie. Jeżeli spadniemy możemy na długo pogrążyć się w otchłani IV ligi, a to już by była katastrofa !!!

 5. Grzegorz pisze:

  Problem nie leży w sferze mentalnej.To ewidentny brak siły,szybkości i wytrzymałości. Reasumjąc, to niewłaściwe przygotowanie do rundy.

  1. andy 70 pisze:

   Niestety, to prawda. Sił starcza na 45-60 minut. Udało się w pierwszym meczu z Pelikanem, ale teraz rywale są czujni i nie dają się tak łatwo zaskoczyć, a nawet jeśli tak, to szybko wyrównują i przejmują inicjatywę, dążąc do zwycięstwa. Przykład ostatni mecz ze Świtem. Gdyby bramkarz nie obronił karnego zostali byśmy „u razbitowo koryta ” !

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *