PRZEGRANA Z VICTORIA SULEJÓWEK 2-0

30073620_1647940355320412_6995614711660087238_o

Niestety, Victoria Sulejówek pokonuje Ursus Warszawa 2-0
Traktorki wracają ze spotkania bez punktów.

4 comments

 1. andrzej pisze:

  0-2 w Sulejówku, czyli pewna przegrana z Victorią (to taka mała dygresja nawiązująca do tytułu następnej informacji – o trampkarzach). Teraz kolejny mecz (u siebie ze Świtem) i kolejne baty. Ursus przegra 0-3 i tradycji stanie sią zadość.

 2. kacpi pisze:

  Jeśli zawodnicy dalej będą tak nieudolni w sytuacjach bramkowych, to można już układać taktykę na występy w IV lidze. Tam powinny być punkty! Sytuacje były, walka była, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że byliśmy lepsi, a tymczasem w pierwszej groźniejszej akcji murzyn strzela nam bramkę! My natomiast dalej walimy głową w mur i marnujemy sytuacje

 3. Grzegorz pisze:

  Posłuchajcie!
  Dałem ostatnio wpis pod zapowiedzią meczu z Victorią (nie został upubliczniony).Pokrótce powiem co tam napisałem.Otóż napisałem:czy przypadkiem w natłoku swoich zajęć(jest przecież nauczycielem w szkole,trenerem co najmniej 2 zespolów piłkarskich,oprócz tego kończy kurs trenerski)nie zapomniał przygotować zespołu Ursusa do sezonu.Tego wpisu nie opublikowano.Dzisiaj dowiedziałem się ,że nie ma go przez trzy dni ,bo się szkoli.To tyle i aż tyle.Nie mam nic przeciw szkoleniom,ale pieniądze bierze się za konkretną pracę.Powodzenia panie trenerze!.Tylko dlaczego kosztem Traktorków?

 4. kacpi pisze:

  No to jak tak, to nie dziwi mnie ta „forma”

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *