bezbramkowy remis z Ostródą

8 comments

 1. andy 70 pisze:

  Jaka gra , taki wynik. Takie mecze, jak ten wczorajszy tylko denerwują i rozczarowują kibiców. Własnie teraz nadeszła chwila prawdy, czyli moment decydujący o tym, kto będzie musiał się bronić przed spadkiem, a kto będzie mógł spać spokojnie. Coś mi się jednak wydaje, że z taką grą jak ostatnio, nie ma co liczyć na utrzymanie się w III lidze. Cud z ubiegłego roku się nie powtórzy Huragan Wołomin nam nie pomoże.

 2. kacpi pisze:

  Może jeszcze zbyt wcześnie na wizje o pewnym spadku, ale gra nie wyglądała dobrze o skuteczności nie wspominając. Warto też zauważyć, że w tym roku najprawdopodobniej będzie spadkowicz w postaci Legionovii a więc spadnie jedna drużyna więcej.

 3. kiki pisze:

  Szkoda straconych punktów no chyba ze Nasze pupilki zrobią Nam niespodziankę w postaci wygranych ze Świtem Huraganem Sokołem no i oczywiscie z Widzewem

  1. andrzej pisze:

   To chyba mało prawdopodobne.

 4. robert pisze:

  Od wyniku bardziej martwi mnie styl gry.Nasi zaczęli jak by już było 2:0, czyli Ty do Mnie – Ja do Ciebie i dłuuuuuuuga piłka na skrzydło.Tak się dzisiaj nie gra, a przynajmniej nie z 15 drużyną. Że nasi to Cieniasy trener Ostródy zauważył już w 65 minucie / wchodzi napastnik za obrońcę/- pomyślał zagramy o 3 punkty….Po pięciu meczach jedno zwycięstwo , grając 11 na 10-ciu nie napawa optymizmem. Brakuje Sztaby, a napastnika nadal nie ma.Utrzymamy się, ale najlepsi z Warszawy /zima/ nie będziemy.

 5. andy 70 pisze:

  Trzy najbliższe mecze (z Victorią, Świtem i Wartą Sieradz) dadzą odpowiedź na pytanie: czy bronimy się przed spadkiem, czy zostajemy w srodku tabeli (miejsca 7-12), W tym sezonie rzeczywiscie zanosi sie na to, że spadną cztery drużyny ( z powodu Legionovii ). W zeszłym było trudniej bo z naszej grupy spadło aż pięć drużyn a mimo to utrzymaliśmy się, ale to nie jest powód do samouspokojenia. Na razie wszystko wskazuje na to, że Ursus może stać się drużyną „etatowo” grającą na pograniczu spadku i utrzymania się, a tego co starsi kibice mogą nie przeżyć. Dlatego Panowie piłkarze weżcie się w garść !

 6. kacpi pisze:

  Obawiam się, że z tych trzech meczów ugramy może 4 pkt o ile gra się nie poprawi. Ale może się trafić także 1 pkt czym też nie będę bardzo zdziwiony. Trzeba walczyć bo wiem, że w tej drużynie jest potencjał.

 7. andrzej pisze:

  Od poprzedniego sezonu Ursus zatrzymał się w rozwoju. Drużyna nie robi postępów w grze. Widac to wyrażnie na tle ofensywnie grających przeciwników (Polonia, Lechia Tomaszów). Nasze mozolnie prowadzone akcje ofensywne są za wolne i dlatego mało skuteczne. Szybkich kontrataków nie umiemy w ogóle wyprowadzać. Trzeba koniecznie coś zmienić w metodach szkoleniowych, bo na tych obecnych daleko nie zajedziemy.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *