wygrana 2:1 KS Ursus W-wa – MKS Piaseczno, C1 Trampkarz

2 kolejka Ekstraliga (RW) 2018-03-25
KS Ursus W-wa – MKS Piaseczno 2-1 (0-0).

W niedzielne południe przy Sosnkowskiego 3 gościliśmy dobrze znaną nam drużynę MKS Piaseczno.
Początek spotkania to nierówna i nerwowa gra „Młodych Traktorków”. Dużo strat piłek, niedokładności w tym ostatnim decydującym podaniu. Pierwsza połowa nie przyniosła tego co najbardziej lubią kibice – bramek. Do przerwy mamy więc bezbramkowy remis.
W drugiej połowie obraz gry lekko uległ zmianie. Ursus zaczął grać momentami po prostu „swoje”. W 45 minucie Gontarczyk Michał przejął piłkę, podanie przedłużył Świeciński i piłka trafiła do Kołomańskiego. Ten świetnym podaniem wypuścił Abbassiego, który dopełnił formalności i zdobył bramkę na 1-0. Był to lepszy okres gry Ursusa. Po stracie bramki goście wyszli wyżej. Stworzyliśmy sobie kilka akcji, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę. W końcówce niepotrzebnie oddaliśmy inicjatywę. Parę razy zakołowało się pod naszą bramką. W jednej z końcowych akcji, po wymianie 4 podań, bardzo dobrze Abbassi wypatrzył wybiegającego na wole pole Lepę Jakuba. Będąc już sam na sam pokonał bramkarza gości. Była to 70 minuta i 2-0 dla Ursusa. Wydawałoby się, że za moment będzie ostatni gwizdek sędziego, ten jednak przedłużył mecz o 4 minuty. Ambitnie walczący piłkarze z Piaseczna w ostatniej chwili zdobyli honorową bramkę. Sędzia już nie wznawiał gry.
Po przeciętnym meczu w wykonaniu Ursusa, wygrywamy 2-1.

Brawo Panowie Piłkarze, brawo Trenerzy. Dopisujemy cenne 3 punkty. Dzięki zwycięstwu z 6 punktami obejmujemy prowadzenie w tabeli ligowej Ekstraliga C1 Trampkarz.

Bramki i przebieg meczu:
1-0 – 45′ Abbassi Patryk / asysta Kołomański Stanisław
2-0 – 70′ Lepa Jakub / asysta Lepa Jakub
2-1 – 70 + 4′ – przeciwnik

Skład Ursusa:
Jabłoński Krzysztof (1, br.) – Lenarcik Kacper (4), Jurczyński Patryk (5), Marczuk Oliwier (8), Grochala Mikołaj (9), Pyrzyna Oskar (10), Zawodnik Karol (19), Kozarzewski Adrian (23), Schiele Piotr (27), Świeciński Maciej (64), Wietecki Marek (70, kpt.). Ponadto grali też: Pliżga Mateusz (39, br.), Gontarczyk Michał (12), Tomaszek Mateusz (13), Kołomański Stanisław (25), Lepa Jakub (28), Abbassi Patryk (77), Kowalski Jakub (99).

Trener: Matuszewski Marcin.
II Trener: Matuszewski Maciej

dav

dav

dav

sdr

sdr

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *