Rozdanie paczek świątecznych

W niedzielę 10 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej wewnętrzny rocznika 2011 oraz rozdanie paczek świątecznych dla wszystkich grup Akademii Ursus.

Na początek spotkali się najmłodsi zawodnicy Ursusa aby niedzielny poranek spędzić w miłej i sportowej atmosferze. Od godziny 9.00 rozpoczął się dla nich Turniej, w którym chłopcy występowali w europejskich potęgach takich jak Real Madryt, Barcelona czy Bayern Monachium. Atmosfera panująca na hali była rodzinna i dało się wyczuć zbliżające wielkimi krokami święta. Nie zabrakło także sportowych emocji, pięknych goli i kapitalnych obron. Po zakończonych rozgrywkach młode Traktorki wzięły także udział w konkursie rzutów karnych. Wyłoniono dwóch najlepszych egzekutorów przysłowiowych jedenastek: Aleksander Dąbrowski i Jan Sękalski.

Na podsumowaniu Turnieju zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz paczkami świątecznymi. Wręczono także nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca ( Dominik Małecki), bramkarza ( Mateusz Więckowski), zawodnika (Jan Sękalski).

Następnie odbyło się rozdanie paczek świątecznych dla wszystkich grup trenujących w Akademii KS Ursus Warszawa. Począwszy od tych najstarszych 2001 kończąc na najmłodszych 2012/2013 – Przedszkola KS Ursus.

Zdjęcia z Turnieju (fot.Michał Wypych)

 

Zdjęcia z rozdania paczek (fot.Dominika Trojanowska)

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *