Ursus 2003 lepszy od Znicza

W ostatnim meczu ligowym w sezonie 2017/2018 podejmowaliśmy drużynę Znicza Pruszków. Goście, by się mogli utrzymać potrzebowali zwycięstwa, my pewni drugiego miejsca chcieliśmy zwycięstwem zakończyć udany sezon. Więc mecz zapowiadał się interesująco.
Ursus szybko objął prowadzenie, bo już w 8 minucie meczu. Świetnie prawą stroną urwał się obrońcom Mikołaj Grochala, który wyłożył piłkę do pustaka i problemów ze skierowaniem piłki nie miał Kuba Lepa. Obejmujemy prowadzenie 1-0. Dalej gramy swoje i prowadzimy grę. W konsekwencji w 15 minucie z rzutu rożnego Marczuk dogrywa na głowę Jurczyńskiego, ten zgrywa do będącego na 4 metrze Lenarcika, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości. 2-0 dla Ursusa po 15 minutach pewnej gry daje poczucie, że kwestia zdobycia kolejnych bramek będzie kwestią czasu. Nic jednak z tego. Ostatnie 15 minut to goście byli częściej przy piłce i parę razy było naprawdę groźnie w naszym polu karnym.
Na początku drugiej połowy graliśmy swoje. W 43 minucie przed naszym polem karnym akcję gości przerywa Piotrek Schiele. Ten mając miejsce decyduje się na swój rajd przez całe boisko, dogrywa do Patryka Abbassiego i ten w tej akcji nie ma problemów z oddaniem skutecznego strzału i mamy 3-0. Jednak w drugiej połowie skuteczność nie była naszym atutem. Zamiast zdobywać kolejne bramki, zaczęliśmy je tracić. Ambitnie grający goście w 60 minucie wyprowadzili dobrą kontrę i zdobyli pierwszą bramkę. 4 minuty później, z rzutu wolnego goście oddają strzał, piłka jeszcze musnęła głowę zawodnika Znicza i mamy 3-2.
Takim wynikiem kończymy ostatni mecz ligowy. Z pewnego prowadzenia 3-0, mamy 3-2. Jest co analizować i wyciągać wnioski.

Brawo Panowie, to Wasze 10 zwycięstwo w Ekstralidze C1 U-15. Licznik zdobytych punktów zatrzymał się na 31 oczkach. Brawo!

KS Ursus W-wa – MKS Znicz Pruszków 3-2 (2-0)

Bramki i przebieg meczu:
1-0 – 8′ – Lepa Jakub / asysta Grochala Mikołaj
2-0 – 15′ – Lenarcik Kacper / asysta Jurczyński Patryk
3-0 – 43′ – Abbassi Patryk / asysta Schiele Piotr
3-1 – 60′ – przeciwnik
3-2 – 64′ – przeciwnik

Skład Ursusa:
Jabłoński Krzysztof (1, br.) – Lenarcik Kacper (4), Jurczyński Patryk (5), Marczuk Oliwier (8), Grochala Mikołaj (9), Kozarzewski Adrian (23), Schiele Piotr (27), Lepa Jakub (28), Świeciński Maciej (64), Wietecki Marek (70, kpt.), Kowalski Jakub (99). Ponadto grali też: Gontarczyk Michał (12), Tomaszek Mateusz (13), Grzybowski Mikołaj (22), Mazur Igor (34), Abbassi Patryk (77), Straszyński Kacper (96).

Trener: Matuszewski Marcin.
II Trener: Matuszewski Maciej

IMG_5451

 

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *