2001 znowu wygrywa

W dniu 11.11.17 zwycięstwem 2:0 zakończyliśmy cykl spotkań jesiennej rundy ligowej rozgrywając na własnym boisku spotkanie z drużyną Gwardia Warszawa. Było zimno, ale zawodników rozgrzewała wola walki, a zasiadających na trybunach kibiców gorący doping. Obie bramki strzelił Dominik Kendelewicz, jedną w pierwszej, drugą w drugiej połowie meczu. Brawo Kendel!!

 

Spotkanie było w miarę wyrównane, jednak widać było lekką przewagę Traktorków, które przeprowadziły więcej akcji na bramkę przeciwnika. Podsumowując cały cykl meczowy możemy stwierdzić, że był w miarę udany, kilka potknięć tu i ówdzie po drodze nie przeszkodziło zawodnikom w robieniu postępów oraz rozwoju osobistego. Dlatego w imieniu wszystkich dziękujemy Drużynie za ciężką pracę na meczach i treningach, natomiast trenerowi Arielowi Jakubowskiemu i drugiemu trenerowi Dariuszowi Grzegrzółce za wskazywanie naszym chłopakom właściwej drogi rozwoju i motywowanie ich do bycia jeszcze lepszymi.

Teraz kilka miesięcy odpoczynku od rozgrywek ligowych, ale i tak będziemy spotykać się przy okazji spotkań sparingowych. Gratulacje chłopaki – oby tak dalej!!!

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *