Niepokonani – 2008 A

W ostatniej kolejce rozgrywek 2 ligi rocznika 2008 odbył się mecz na szczycie. Lider rozgrywek KS Ursus Warszawa spotkał się na wyjeździe z drużyną SEMP II Ursynów. Podopieczni trenerów Mateusza Szczepańskiego i Damiana Czerniaka przystąpili do tego spotkania jako jedyna drużyna bez porażki.

 

Początek spotkania wskazywał, że będzie to wyrównany mecz. Pierwsi bramkę w 7’ zdobyli gospodarze. Traktorki szybko się otrząsnęli i po  golach Rafała Chodorowskiego i Bartosza Supła I kwartę zakończyli na prowadzeniu 2:1.  Niestety w II kwarcie popełniliśmy kilka błędów w obronie i po 30 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 4:3 dla drużyny z Ursynowa ( bramkę dla naszych zdobył Paweł Matysiak). Początek III kwarty nie zapowiadał końcowego sukcesu Traktorków. Na szczęście bramka strzelona przez gospodarzy na 5:3 podziałała na naszych zawodników jak płachta na byka. Szybko kontaktowego gola strzelił Bartosz Ciepieniak a chwilę później kibice oglądali najładniejszą bramkę meczu. Podopieczni trenera Mateusza przeprowadzili piękną akcję prawą stroną boiska i po strzale Janka Masewicza doprowadzili do remisu 5:5. Pod koniec III kwarty strzałem z  pola karnego drugą bramkę w meczu  zdobył Paweł Matysiak i Traktorki wyszli na prowadzenie 6:5. Na około 7’ przed ostatnim gwizdkiem w meczu młodzi zawodnicy KS Ursus postawili kropkę nad i. Perfekcyjnie wykonali rzut rożny. Bartosz Pietruszka zagrał płasko do nieobstawionego Olka Faszczewskiego a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. 7:5. Ostatni gwizdek. Koniec. Niepokonani! Kończymy rozgrywki bez porażki!

 

Brawo zawodnicy, brawo trenerzy! Podziękowania dla rodziców, za poświęcony czas, doping  i nerwy ze stali. Do zobaczenia w I lidze!!!

SEMP II Ursynów 2008 – KS Ursus Warszawa 2008A  5:7

received_1200454253388953

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *