Czas na Finishparkiet

Już w najbliższą sobotę Ursus zmierzy się z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Po świetnym występie Traktorków w Aleksandrowie Łódzkim przyjdzie nam zagrać na własnym stadionie z drużyną, która aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli. To przerwaniu złej passy, zawodnicy są w dobrych nastrojach i pełni pozytywnej energii. Wierzymy w to że będzie miało to przełożenie na poczynania boiskowe.

Finishparkiet to solidna drużyna z aspiracjami na grę w II lidze, w zeszłym sezonie udało mi się wygrać rozgrywki III Ligi lecz zrezygnowali z uczestnictwa, efektem tego ŁKS Łódź dzisiaj gra na poziomie II Ligi. Do tej pory zgromadzili 27 punktów, znacznie lepiej idzie im w meczach domowych niż wyjazdowych. U siebie 5 spotkań wygrali, 1 zremisowali  oraz 1 przegrali. W meczach na wyjeździe ich bilans wygląda następująco 3-2-2. W ostatniej kolejce zawodnicy z Nowego Miasta Lubawskiego zremisowali 1:1 z Huraganem Morąg.

W szeregach Ursusa pod znakiem zapytania stoi występ Patryka Kamińskiego, jednak w ostatnim meczu świetnie zastąpił go Konrad Szkopiński więc nie mamy się czego obawiać.

Spotkanie zapowiada się znakomicie, czy Traktorki zanotują kolejne zwycięstwo? Serdecznie zapraszamy.

Sobota godzina 13:30 – Sosnkowskiego 3 – startujemy !

Plakat 04112017

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *