Ursus pokonany

W zaległym meczu Traktorki przegrały z Legią II Warszawa 0:2.

W pierwotnym terminie mecz ten miał odbyć się 7 października, jednak z powodu powołań do reprezentacji narodowych zawodników Legii Warszawa został on przełożony na środę 11 października. Spotkanie jak wszystkie spotkania domowe Legii odbyło się na stadionie Dolcanu Ząbki.

Dwie bramki dla Legii zdobył Miłosz Szczepański. Pierwsza to efekt dobrze rozegranego rzutu rożnego. Z narożnika boiska piłka została wycofana na 20 metr. Zawodnik przyjął piłkę i pięknym strzałem w okienko wyprowadził Legię na prowadzenie. W drugiej połowie, w 57 minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Ursus miał sporo okazji na strzelenie bramki kontaktowej, jednak żaden z piłkarzy nie trafił do siatki.

Legia II Warszawa 2 : 0 Ursus Warszawa (1:0)

 

Skład: Haluch – Ślesicki, Bulik, Zawadka, Mąka – Prusinowski (62′ Muszyński), Ćwik, Sztybrych (77′ Szkopiński), Kołosowski (57′ Stanisławski) – Kamiński, Wolski (65′ Vogtman)

3 comments

  1. kacpi pisze:

    Nawet nie trzeba było zbytnich wzmocnień z pierwszej Legii. Kryzys!

  2. andrzej pisze:

    Może i kryzys, ale porazka z Legią II jest jeszcze do przełknięcia. Nie to co bęcki u siebie z Ełkiem !!

  3. robert pisze:

    Halo,halo a gdzie mój komentarz? Rano napisałem że; Panowie wracamy na ziemię! Jeżeli w trzech ostatnich meczach zdobywamy jednego /przypadkowego! / gola to czas na zmiany.Na razie zmiany w taktyce,bo na więcej nie ma ani czasu ani pieniędzy.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *