„Młode Traktorki 2003” na zwycięskim szlaku

„Młode Traktorki 2003” na zwycięskim szlaku, ponieważ w niedzielne południe odnieśli kolejne, ważne zwycięstwo.
Nadal jesteśmy w trójce pierwszych drużyn z taką samą ilością punktów.
W porównaniu z ostatnim meczem w Pruszkowie, gra naszego zespołu była zdecydowanie lepsza. Mecz mógł zostać wyjaśniony już po pierwszych 12 minutach gry, gdzie stworzyliśmy sobie 2 setki. Dopięliśmy swego w 20 minucie meczu, gdzie akcję zespołową pewnym strzałem wykończył Mikołaj Grochala. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Po przerwie nie mający nic do stracenia goście ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków. W 45 minucie po błędzie przy wybiciu piłki Varsovia doprowadziła do remisu. Czas zaczął biec szybciej, staraliśmy się zdobyć kolejną bramkę, jednak zawodziła skuteczność. W 65 minucie graliśmy w osłabieniu 2 zawodników (kary minutowe) i to goście mogli i powinni zdobyć bramkę – to była setka. Setka ta została wybroniona przez naszego bramkarza, który przytomnie podał do uwalniającego się na wolne pole Oskara Pyrzyny. Wydawałoby się, że nic z tej akcji nie wyjdzie, ale przy niezrozumieniu obrony i bramkarza gości, Oskar Pyrzyna z praktycznie zerowego konta zmieścił piłkę w siatce (ta jeszcze odbiła się od zawodnika Varsovii).
Cenne 3 punkty, brawo panowie za zaangażowanie i grę do samego końca.
Już w najbliższą niedzielę bardzo ważny pojedynek na Konwiktorskiej z miejscową Polonią. Mecz w niedzielę, 08-10 o godzinie 12:00.
Bramki i przebieg meczu:
20′ – 1-0 Grochala Mikołaj / asysta Pyrzyna Oskar
45′ – 1-1 przeciwnik
65′ – 2-1 Pyrzyna Oskar / asysta Jabłoński Krzysztof
Skład Ursusa:
Jabłoński Krzysztof (1, br.) – Schiele Piotr (2), Lenarcik Kacper (4), Jurczyński Patryk (5), Grochala Mikołaj (9), Pyrzyna Oskar (10), Kozarzewski Adrian (23), Kołomański Stanisław (25), Lepa Jakub (28), Świeciński Maciej (64), Wietecki Marek (70, kpt.). Ponadto grali też: Marczuk Oliwier (8), Kowalski Jakub (99), Grzybowski Mikołaj (22), Straszyński Kacper (96), Tomaszek Mateusz (13), Kołodziejczyk Piotr (11).
Trener: Matuszewski Marcin.
II Trener: Matuszewski Maciej.

 

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *