Misja „Pokonać Świt”

W sobotnie popołudnie, dokładnie o godzinie 18:00 Traktorki zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W ramach 7 kolejki rozgrywek III Ligi grupy 1 przyjdzie nam zagrać w Nowym Dworze Maz. Mecz po raz kolejny rozgrywany będzie przy sztucznym oświetleniu. Przeciwnicy są w lekkim dołku, ale żeby tylko to nie uśpiło naszych zawodników. Po świetnych wojażach w Pucharze Polski piłkarze Świtu załapali zadyszkę. W rozgrywkach pucharowych ograli takie zespoły jak Odra Opole, Olimpia Grudziądz, zatrzymali się na 1/16 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Od tamtej pory w lidze nie idzie już im tak dobrze. W 6 meczach zdołali jedynie zdobyć 4 punkty. Wygrli z MKS Ełk oraz zremisowali z Wartą Sieradz. Dość skromny dobytek. 3 ostatnie kolejki to przegrane drużyny z Nowego Dworu. Lecz nie możemy lekceważyć rywala, taką mantrę zawodnicy muszą powtarzać sobie w szatni.

Przeciwnik jest Traktorkom doskonale znany, w tamtym sezonie mierzyliśmy się z nimi nie tylko w lidze, ale także w pucharze, a ich skład z poprzedniego sezonu niewiele się zmienił.

Co o naszym zespole? Na pewno w tym spotkaniu zabraknie pauzującego za kartki Przemka Sztybrycha. To ogromna strata, bowiem Przemek jest najlepszym strzelcem naszej drużyny. Wiemy jednak, że mamy szeroką ławkę rezerwowych i chłopaki świetnie go zastąpią. Ciekawe tylko na kogo postawi Trener Jakubowski. Na chwilę obecną mamy tylko 5 punktów straty do lidera, świetnie by było nie stracić kontaktu z czołówką. Także cel na ten mecz jest tylko jeden – 3 punkty. Bardzo tego chcemy i w to wierzymy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz do Nowego Dworu, Ci co nie mogą niech trzymają kciuki za Traktorki.

 

One comment

  1. andrzej pisze:

    Trzymam kciuki i powtarzam mantrę : „Om mani padme hum” !

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *