Zwycięstwo Traktorków

W meczu 6 kolejki Ursus pokonał 2:1 Victorię Sulejówek.

W sobotnie popołudnie zawodnicy Ursusa podjęli na własnym stadionie rywala z drugiej strony Warszawy. Mecz dla nas rozpoczął się znakomicie. Nasz najlepszy strzelec Przemysław Sztybrych strzałem zza pola karnego wyprowadził Traktorki na prowadzenie.

Potem do głosu doszli rywale. Nękali nas swoimi atakami, ale w świetnej dyspozycji znajdował się nasz bramkarz Artur Haluch. Kilkukrotnie uchronił Traktorki przed stratą gola.

Próbując wyrównać przeciwnicy zmuszeni byli do ataku pozycyjnego, ale gra defensywna Traktorków uniemożliwiała im tego. Ursus świetnie się bronił i wyprowadzał szybkie kontrataki.

W 87 minucie przeciwnikom udało się dopiąć swego. Bramkę samobójczą strzelił Damian Ślesicki. Ale to nie podłamało naszych zawodników. Od razu wzięli się do roboty i ruszyli do ataku. Już 2 minuty później znowu byliśmy na prowadzeniu. Kapitalną bramką popisał się Maks Vogtman. Przepięknym strzałem z przewrotki doprowadził do zwycięstwa. Była to pierwsza bramka Maksa w brawach Ursusa, mamy nadzieję że z czasem dołoży ich jeszcze więcej.

Traktorki tym zwycięstwem wskoczyły na 6 pozycję w tabeli ligowej. Tracimy tylko 4 punkty do prowadzącego Widzewa Łódź. W następnej kolejce Ursus zmierzy się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Maz.

Ursus Warszawa 2:1 Victoria Sulejówek (1:0)

Ursus: Haluch – Ślesicki, Kabala, Zawadka, Baranowski – Prusinowski, Ćwik (70′ Muszyński), Sztybrych, Kołosowski (55′ Stanisławski) – Kamiński (78′ Szkopiński), Wolski (84′ Vogtman)

Bramki: Sztybrych ‚6, Vogtman ’89 – Ślesicki ’87 (s)

Link do zdj z meczu https://www.facebook.com/pg/fototraficco/photos/?tab=album&album_id=1881895058791922

2 comments

  1. andy 70 pisze:

    Brawo za zdobyte punkty i zajmowane obecnie miejsce w tabeli. Natomiast styl i poziom gry do poprawki. Gościom udało się kilkakrotnie rozmontowac naszą obronę i tylko szczęściu i umiejętnościom bramkarza zawdzięczamy, że nie przegraliśmy meczu.

  2. kacpi pisze:

    Podzielam zdanie poprzednika. Ten mecz został wygrany skutecznością oraz w dużej mierze dzięki udanym interwencjom Artura. Fajnie też, że po swojaku, zaatakowaliśmy i udało się wygrać, nie nastąpiło zwątpienie. Brawo.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *