Jutro z Victorią

Traktorki w sobotę podejmą na własny stadionie Victorię Sulejówek w meczu 6 kolejki rozgrywek 3 ligi.

Jutro tj. 2 września o godzinie 17:00 Ursus rozpocznie kolejne spotkanie na Sosnkowskiego 3. Zawodnicy ze wszystkich sił będą próbować wywalczyć pierwsze zwycięstwo w tym sezonie grając jako gospodarze. Wierzymy w to mocno, że właśnie tak będzie i jutro o tej porze będziemy świętować.

Po ostatnim meczu Trener Jakubowski zadowolony był z gry obronnej swojej drużyny, zawodnicy nie stracili żadnej bramki. Tak dobrze już nie możemy powiedzieć o skuteczności naszych Traktorków. Na pewno w tym tygodniu zawodnicy nad tym elementem pracowali i jutro zobaczymy tego efekty w postaci strzelonych bramek. Do tej pory odpowiedzialny za to był Przemysław Sztybrych, bo strzelił ich aż 3, czy tym razem dołoży kolejne trafienie?

Victoria Sulejówek to tegoroczny beniaminek naszej ligi. Jak do tej pory dobrze sobie radzili. W dotychczasowych potyczkach uzbierali 9 punktów, strzelając 8 bramek, a tracąc ich aż 11. Dużą odpowiedzialność za grę bierze na swoje barki młody Daniel Smuga (3 bramki) czy też Samuelson Odunka (2 bramki).

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny mecz Traktorków, liczymy na wsparcie w postaci licznej frekwencji na trybunach. Sobota godzina 17:00 ul.Sosnkowskiego 3 – nie może was zabraknąć !

Viktoria_Sulejówek_plakat_02_09_2017

 

Zacznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *