Małe derby Warszawy

Już w najbliższą sobotę  12 sierpnia Traktorki podejmą na własnym stadionie Polonię Warszawa. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00

Ursus w pierwszej kolejce na wyjeździe pokonał Pelikan Łowicz 1:0 po bramce Przemysława Sztybrycha. Natomiast zawodnicy z Konwiktorskiej ulegli na własnym stadionie Huraganowi Morąg 1:2.

Ostatni pojedynek pomiędzy drużynami miał miejsce 24 marca 2016, wtedy to mecz zakończył się bezbramkowym remisem na stadionie Polonii. W sezonie 2015/2016 na obiektach Ursusa, Traktorki po ciekawym i emocjonującym pojedynku uległy 1:2.

Ciekawostką jest fakt, że w letniej przerwie między rozgrywkami drużyny „wymieniły” się zawodnikami, a dokładnie to Piotrkami :) Piotr Ćwik powrócił do drużyny Ursusa, a Piotr Maślanka po rocznej grze dla Traktorków przeszedł do Polonii.

Wszystko wskazuje na to, że zapowiada się atrakcyjny dla widzów pojedynek. Traktorki będą chciały podtrzymać zwycięską passą, natomiast Poloniści chcą zrewanżować się po ostatniej porażce.

Zapraszamy serdecznie – 12 sierpnia, sobota, godzina 17:00 – musicie to zobaczyć.

Polonia_Warszawa_plakat

6 comments

 1. g pisze:

  czy dzieci i kobiety standardowo nie płacą za wejście?

  1. administrator pisze:

   tak

   1. g pisze:

    a jednak kobiety płaciły za wejście…..

 2. kacpi pisze:

  Oby nie uśpił naszej drużyny wynik polonii z pierwszego meczu a ponadto z pewnością będą walczyć by nie spaść na dno. Czujnie i powodzenia!!!

 3. robert pisze:

  oj,chyba zaraz będzie lało.Jak to dobrze że wybudowali wreszcie zadaszenie nad trybunami…….A może obejrzę mecz w telewizji?

 4. Grzegorz pisze:

  Miałem się już tu nie odzywać,ale jak patrzę co tu się wyprawia to szlag mnie trafia.Jak Ursus wygrał to informacja jest za godzinę,jak przegrał to za trzy dni.Panowie weźcie się w garść.Informacje przekazywane przez tego co zarządza stroną to jest tragedia.Facet (tak myślę) boi się wszystkiego i wszystkich.Nikt nie żąda cudów,ale tylko ( a może i aż). rzetelnych informacji.Chłopie,choć trochę bądź obiektywny.Nazywaj rzeczy po imieniu.I nie bój się.Porozmawiaj z trenerem.Zadaj trudne pytania.Kibice będą Ci wdzięczni.

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *