Rezerwy nie dały szans Jedności

5

Podopieczni trenera Huberta Korbuszewskiego w meczu na własnym boisku zmierzyli się z Jednością Żabieniec.

Już od 2 minuty to goście wyszli na prowadzenie i nasi zawodnicy byli zmuszeni do odwrócenia losów gry. Do remisu jeszcze w pierwszej połowie doprowadził Mateusz Chudek wykorzystując dokładne dośrodkowanie Roberta Łuszczyńskiego. Ursus mocno dążył do zdobycia kolejnych bramek. Udało im się to dwukrotnie jeszcze w pierwszej odsłonie gry. Na prowadzenie wyprowadził nas Mariusz Chmielewski, który wykorzystał asystę Łukasza Sowińskiego. Tuż przed końcem pierwszej połowy Stanisław Roszczyk dobił uderzenie Mateusza Chudka i Ursus prowadził 3:1.

Po przerwie Mariusz Chmielewski zagrał do Mateusza Chudka, który pewnym uderzeniem zdobył swojego drugiego gola. Chwilę potem z bramki cieszył się Paweł Skowroński, po dośrodkowaniu Mateusza Chudka. Ostatniego gola dla Ursusa zdobył Piotr Goździkowski, chwilę po wejściu na boisko, przy tej bramce asystował Maciej Ofmański. Goście zdobyli jeszcze jednego gola, wykorzystując rzut karny.

 

Ursus II Warszawa 6:2 Jedność Żabieniec (3:1)

Bramki: Mateusz Chudek x2, Mariusz Chmielewski, Stanisław Roszczyk, Paweł Skowroński, Piotr Goździkowski.

Ursus II Warszawa: Mariusz Selerski – Robert Łuszczyński, Sebastian Bulik, Paweł Skowroński, Wojciech Łazeba – Łukasz Sowiński (’80 Valentyn Savchuk), Mateusz Chudek (’70 Piotr Goździkowski), Misha Koriazhnov (’46 Kamil Świerczek), Stanisław Roszczyk, Maciej Ofmański – Mariusz Chmielewski.

2 comments

  1. andrzej pisze:

    No to mamy okręgówkę i …. III lub IV ligę….

  2. kacpi pisze:

    Serdeczne gratulacje!

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *