O punkty z Pelikanem

URSUS_WIDZEW_01_MIWI_07

Podopieczni trenera Ariela Jakubowskiego jutro na wyjeździe zmierzą się z Pelikanem Łowicz. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00.

Pelikan plasuje się na 9. pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów. Zespół z Łowicza wygrał 13 spotkań, 4 zremisował i przegrał 12 meczów. U siebie Pelikan wygrał osiem meczów, dwa zremisował i cztery przegrał, na wyjazdach natomiast wygrał pięć, dwa zremisował i przegrał w ośmiu meczach.

Nasz najbliższy rywal zdobył w lidze 40 bramek i stracił ich 33. Najlepszym strzelcem zespołu z siedmioma bramkami jest Mateusz Majewski, jednego gola mniej zdobył Jurij Hłuszko oraz Wojciech Wojcieszyński.

W ostatnim spotkaniu obu ekip Ursus wygrał 1:0 po bramce z 69 Tomasza Chałasa.

One comment

  1. andrzej pisze:

    Zapowiada się ciekawy mecz. Po porażce z Łomżą Ursus zagra z nożem w gardle (na gardle to mieli w poprzednim meczu), Pelikan zagra na luzie; raz że nic mu nie grozi, dwa że jest faworytem i gra u siebie. Do tego dojdzie jeszzcze chęć wyrównania rachunków z Ursusem, no i dodatkowej pikanterii może dodać fakt, że od początku meczu przeciwko byłym kolegom – być może – zagra Ciach (jaki był, taki był, ale gole zdobywać umiał).

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *